//
Spolupráce s NJC

Spolupráce s NJC

Chystáte se organizovat cykloakci, chcete budovat novou cyklostezku, nebo cyklotrasu? Připravujete propagační materiály s cyklistickou tématikou? Nadace Jihočeské cyklostezky Vám ráda pomůže. Nadace každoročně vypisuje grantový program na podporu cyklistických akcí a dalších aktivit souvisejících s propagací a rozvojem cyklistiky a cykloturistiky.

Kromě finanční podpory však nadace nabízí i podporu nefinanční a to jak formou propagace atraktivit a cyklistických aktivit na veletrzích cestovního ruchu, které nadace navštěvuje, tak například prostřednictvím prezentace jednotlivých novinek, zajímavostí a plánovaných akcí na těchto stránkách, které bychom rádi do budoucna rozšířili do podoby krajského cyklistického portálu.

Zveřejňovat je možné jak cyklistické akce, pro které je na webu nově vytvořen kalendář cyklistických akcí, tak také tiskové zprávy, novinky z Vašeho města, obce, nebo mikroregionu, ale například i upozornění o uzavírce, nebo opravě některé z cyklostezek, abychom včas varovali návštěvníky a neodradili je od opakované návštěvy regionu.

Bohužel, snaha rozšířit množství zveřejňovaných informací, znamenala nutnost roztřídění informací podle jejich typu, ale také zavést jakýsi minimální standard na zveřejňované informace tak, aby se čtenář vždy dozvěděl alespoň základní minimální množství údajů přímo zde na stránkách Nadace a nemusel je vyhledávat někde na internetu, kde se navíc často ani podrobnější informace získat nedají.

Připravili jsme proto několik standardizovaných formulářů, které obsahují pro každý typ zveřejněné informace jakési minimum údajů, které potřebujeme, abychom mohli zprávu zveřejnit v kalendáři akcí, nebo v přehledu aktualit.

Prosíme tímto všechny spolupracující subjekty a zájemce, kteří nám píší s žádostí ozveřejnění nějaké aktuality, nebo informace o připravované cykloakci, aby využili níže uvedené formuláře, jako vodítko pro sepsání základních bodů o dané aktualitě, případně akci a vyplněný formulář, nebo email obsahující stejné informace poslali na adresu nadace@jihoceske-cyklostezky.cz a my vše rádi uvedeme na našich stránkách.

Prosíme tímto zároveň o pochopení, že není v našich silách dohledávat dodatečné informace na internetu, případně obvolávat jednotlivé pořadatele s prosbou o další informace. Věříme, že rovněž pochopíte, že emaily, obsahující věty typu “Prosíme o zveřejnění připavované akce Cyklojízda obcí, která se bude konat příští neděli.”, které neobsahují jakékoliv další podrobnější informace, nebudeme brát v potaz a informaci nebudeme zveřejňovat, abychom tím nehatili práci těch, kteří nám údaje zaslali.

Formulář – Informace o akci – kalendář

Nejbližší plánované akce

  • Žádné události

Kalendář plánovaných akcí

<< Dec 2020 >>
PÚSČPSN
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Odběr novinek

Vložte svůj e-mail a klikněte na tlačitko "Přihlásit se k odběru"

Join 382 other subscribers

%d bloggers like this: