//
Projekty nadace

Projektová činnost Nadace Jihočeské cyklostezky

Každý, komu je znám smysl nadací, by po přečtení titulku mohl namítnout, že vlastní projektová činnost, tedy realizace vlastních projektů, by neměla převažovat nad grantovou činností nadace. Určitě je to představa správná, ale nastartování standardní činnosti Nadace krátce po jejím vzniku, není možné bez toho, aniž by se Nadace dostala do podvědomí veřejnosti svými veřejně prospěšnými aktivitami. Jen tak totiž může na sebe strhnout pozornost dárců, kteří by pomohli plnit fondy určené na nadační grantový program. Vedení Nadace Jihočeské cyklostezky si tuto skutečnost velmi dobře uvědomovalo, a proto v roce 2005 neváhalo připravit projekty, které na jedné straně pomáhají naplňovat věcné priority Nadace (mezi jinými i budování páteřních cyklostezek kolem Otavy a Vltavy) a na straně druhé popularizují Nadaci jako organizaci cílevědomě se snažící o rozvoj bezpečné, nekonfliktní a pohodové cykloturistiky jako formy zdravého životního stylu a prostředku relaxace a poznání. Nadace ve své projektové činnosti pokračuje a neustále se snaží o rozvoj cyklistiky v Jihočeském kraji.

Aktuálně realizuje nadace tyto projekty:

“Koordinace cyklostezek a cyklotras v příhraničním území Novobystřicka / Koordinierung der Rad- und Radwege im Grenzgebiet von Novobystřicko”

číslo projektu /Projektnummer: KPF-01-095

Cílem projektu je organizace setkání se zástupci obcí jak na české, tak i na rakouské straně s cílem projednat aktuální situaci a zlepšit koordinaci v území. Cílem jednotlivých jednání je přitom projednat možné změny v síti cyklotras v návaznosti na nově vyznačenou trasu Eurovelo 13.

Nejbližší plánované akce

  • Žádné události

Kalendář plánovaných akcí

<< Dec 2020 >>
PÚSČPSN
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Odběr novinek

Vložte svůj e-mail a klikněte na tlačitko "Přihlásit se k odběru"

Join 382 other subscribers

%d bloggers like this: