//
Zahájení/ukončení sezóny

Zahájení/ukončení sezóny

Nadace Jihočeské cyklostezky ve spolupráci se svými partnery pořádá každoročně již několik let pro všechny příznivce cyklistiky a cykloturistiky zajímavé akce ku příležitosti zahájení či naopak ukončení cyklistické sezóny. Cílem těchto akcí je nejenom protáhnout svá těla na kole a poznat tak další kousek z nabídky jihočeským cyklotras, ale také se potkat se zajímavými lidmi a společně se pobavit.

Otevírání sezóny probíhá vždy jak jinak než na jaře (na konci dubna či na počátku května) a rozloučení se koná v září. Akce probíhají každý rok na jiném místě, neboť Jihočeský kraj je cyklostezkami doslova protkán a byla by škoda z nich nepoznat co nejvíce. Každý ročník má navíc originální téma. K zabezpečení vašeho většího pohodlí je vždy zajištěna bezplatná autobusová doprava z Českých Budějovic, případně i jiných měst, do místa startu. Pokud nepatříte zrovna k trénovaným cyklistům a máte obavy, aby vám fyzické síly stačily, nebojte se! Pro účastníky je připraveno několik variant cyklotras (různých délek a obtížností) a každý si dle svých možností vybere tu, která mu nejvíce vyhovuje nebo na kterou se zrovna cítí. Na startu a v cíli čeká na účastníky zajímavý doprovodný  kulturně-zábavný program s lehkým občerstvením.

Velice nás těší, že počet zájemců a účastníků těchto akcí rok od roku roste, v posledních letech se číslo blíží stovce! Budeme rádi, pokud i letos nezůstanete sedět doma a připojíte se k nám. Sledujte proto pravidelně stránky Nadace, kde Vás prostředictvím kalendáře budeme o konání těchto, i jiných akcí včas informovat.

 

Kalendář plánovaných akcí

<< Zář 2020 >>
PÚSČPSN
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Odběr novinek

Vložte svůj e-mail a klikněte na tlačitko "Přihlásit se k odběru"

Připojte se k 381 dalším odběratelům

%d blogerům se to líbí: