//
Vltavskou cyklistickou cestou za poznáním

Vltavskou cyklistickou cestou za poznáním

 

Máre rádi jižní Čechy? Jezdíte rádi na kole? Tak právě pro Vás připravila Nadace Jihočeské Cyklostezky se svými partnery soutěž, která vám výlety na kole po jižních Čechách ještě více zpříjemní.

V čem soutěž spočívá?

Vltavská cyklistická cesta je unikátní trasou, která nabízí nejen možnost krátkých jednodenních výletů, ale i příležitost vyrazit na několikadenní cestu podél Vltavy, plnou zajímavostí a atraktivit, které lze spojit do příjemně strávené dovolené na kole. Abychom Vám tyto výlety, případně zmíněnou dovolenou co nejvíce zpříjemnili, připravili jsme s vybranými partnerskými subjekty podél Vltavské cyklistické cesty jednoduchou soutěž, ve které můžete soutěžit o jízdní kolo v hodnotě 20 000 Kč a mnoho dalších zajímavých cen.

Úkol hry je jednoduchý a věříme, že příjemný:

1) Na základě registrace získat Cykloatlas Vltavské cyklistické cesty včetně hracího plánu (přebalu). Registraci lze provést a hrací plán lze získat buď osobně v sídle Nadace Jihočeské cyklostezky nebo online registrací vyplněním formuláře pro přihlášení do soutěže, kdy ti bude cykloatlas zaslán poštou (cykloatlas bude zasílán na dobírku v hodnotě poštovného, tedy cca 25 Kč).

2) Kromě toho, že ti cykloatlas bude praktickou pomůckou na cestě, tak na stranách přebalu (hracího plánu) nalezneš kontakty na 18 doporučených „partnerských restaurací“, u kterých můžeš využít možnosti se na cestě posilnit a získat razítko do příslušné vizitky dané restaurace.  Při předložení karty a požádání o razítko navíc obdržíš jako bonus k hlavnímu chodu jídla zdarma libovolný nápoj z nabídky restaurace do hodnoty 30 Kč.

3) V době od 10. 5. do 20. 9. 2017 je potřeba získat alespoň 10 razítek z nabízených 18 možností a takto vyplněný hrací plán osobně nebo poštou doručit nejpozději do pátku 22. září 2017 do sídla Nadace Jihočeské cyklostezky, B. Němcové 12/2, 370 01 České Budějovice.

4) Na závěr sezóny je potřeba se osobně, nebo v zastoupení zúčastnit cyklistické jízdy v rámci akce Oficiální ukončení jihočeské cykloturistické sezóny z Loučovic do Českého Krumlova dne 23. září 2017, kde proběhne slosování. Každý přítomný absolvent celé soutěže obdrží logo Vltavské cyklistické cesty k nalepení na rám jízdního kola.

Pozn.: Potřebná razítka není nutno získat v rámci jedné cesty, máš na to čas po celou cykloturistickou sezónu 2017, ale pozor, řada restaurací před a po hlavní sezóně částečně omezuje svůj provoz. V nejistých situacích si otvírací dobu raději ověřujte telefonicky.

Co můžete vyhrát?

Každá odevzdaná a vyplněná karta bude zařazena do závěrečného slosování o hlavní ceny, kterými jsou:

  • 1. Cena: Poukaz na jízdní kolo z nabídky Cyklo Švec – Galaxy dle vlastního výběru v hodnotě do 20 000 Kč
  • 2. Cena: Poukaz na zahraniční zájezd v hodnotě 9 000 Kč od CK Pangeo Tours
  • 3. Cena: Poukaz na prodloužený wellness víkend pro dvě osoby v Hotelu Zvíkov
  • 4. Cena: Víkendový pobyt pro dvě osoby v Relax Hotelu Pelikán v Purkarci
  • 5. Cena: Víkendový pobyt pro dvě osoby v Hotelu U Martina v Rožmberku nad Vltavou

Seznam cen stále narůstá a bude průběžně doplňován tak, jak se k soutěži připojují další partneři a sponzoři.

 

 


Nejbližší plánované akce

  • Žádné události

Kalendář plánovaných akcí

<< Oct 2019 >>
PÚSČPSN
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Odběr novinek

Vložte svůj e-mail a klikněte na tlačitko "Přihlásit se k odběru"

Join 382 other subscribers

%d bloggers like this: